Opinus

Bad Wolf - opinie

Sklep erotyczny z zabawkami furry i animal.

www.bad-wolf.com.pl

Bad Wolf w Opinus od: 2018-10-12
Kategoria sklepu: erotyka

  średnia ocena: 2,6 / 5 na podstawie 21 ocen

Sklep NIE przystąpił jeszcze do programu Opinus. Jego właściciel nie zarządza tym sklepem.

zgłoś błąd

To Twój sklep? Zarządzaj jego prezentacją w Opinus i uzyskaj więcej informacji o opiniach. Zobacz dlaczego warto.
Opinie o sklepie

zobacz:   najnowsze   najwyżej oceniane w ostatnim czasie

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Rudy

Jakość produktów oferowanych w BW jest bardzo dobra, co do czasu realizacji zamówień nie widzę problemu , już kilka zamówień zrealizowanych ,jedne były w czasie jedne troszkę później,ale pisze przecież 30 dni roboczych (=prawie pełne 2 miesiące) , kontakt jest że sprzedającym i mail i telefon, na taką ilość zamówień jakie dokonałem jestem bardzo zadowolony i z obsługi i z jakości produktów.
W Bad Wolf dostajesz produkt taki jaki chcesz Ty a nie narzucony od góry, można ze sprzedawcą domówić szczegóły co i jak ma wyglądać i w miarę możliwości otrzymuje się to co się zamówiło wedle własnego życzenia.
Nie gotowce z chin.
Pozdrawiam

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Lucky

Czekam od sierpnia gość cis napisał w październiku ze za miesiąc minęły prawie 3 zero odzewu od sklepu i brak odpowiedzi na maile, może {określenie usunięte przez moderatora}

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: ZawiedzionyStałyKlient

Kiedyś na zabawkę czekało się półtorej miesiąca, teraz właściciel ewidentnie tylko bierze hajs i leci w kulki, to smutne bo zabawki są serio dobre, jeśli nikt nie będzie zamawiał może w końcu "zakończy" zamówienia dotychczas złożone, lecz nie liczylbym na to. Scam {określenie usunięte przez moderatora}, kłamstwa. Tyle niestety aktualnie można powiedzieć o sklepie. Na zabawki czekam już pół roku. Gdyby właściciel był poważnym biznesmenem już dawno zatrudniłby kogoś do pomocy. Smutne, ale niestety prawdziwe.

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Sławek

Zamówienie za 215 zł złożone 8 LIPCA 2022. Minęły prawie 4 miesiące, dostawy brak. Zerowy kontakt ze sprzedawcą. Gościu jest zwykłym {określenie usunięte przez moderatora}.

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Kamil

Oczekiwanie na produkty trochę się dłuży, ale warto czekać. Kupiłem z 5 zabawek i jedyny minus to to że wybrałem zbyt twardy silikon. Kontakt ze sprzedającym jest, tylko że ma za dużo zamówień żeby się wyrobić na czas. Poza tym na większość takich rzeczy się długo czeka.

Polecam wybrać coś z mniejszych zabawek z oferty i nie brać twardego silikonu, chyba że jest się doświadczonym i uzbroić się w cierpliwość. Psy to zawsze bezpieczny wybór ;)

Jak oceniasz sklep?

Kliknij na gwiazdkę by wybrać ocenę.
czy poleciłbyś rodzinie i przyjaciołom?
czas realizacji:
jakość produktów:


Napisz parę zdań jakie masz odczucia wyniesione z zakupu:
1800Możesz podać numer zamówienia. Będzie widoczny tylko dla właściciela sklepu. Pomoże mu zweryfikować ew. problem.Powiadomienia o nowych ocenach

powiadomienia

Możesz otrzymywać automatycznie powiadomienia o nowych recenzjach tego sklepu.
Wystarczy podać adres e-mail i potwierzić klikając na link, który za chwilę otrzymasz w wiadomości e-mail.


Wybierz niepasujący obrazek (aby potwierdzić, że nie jesteś spam-robotem):