Opinus

Bad Wolf - opinie

Sklep erotyczny z zabawkami furry i animal.

www.bad-wolf.com.pl

Bad Wolf w Opinus od: 2018-10-12
Kategoria sklepu: erotyka

  średnia ocena: 2,5 / 5 na podstawie 26 ocen

Sklep NIE przystąpił jeszcze do programu Opinus. Jego właściciel nie zarządza tym sklepem.

zgłoś błąd

To Twój sklep? Zarządzaj jego prezentacją w Opinus i uzyskaj więcej informacji o opiniach. Zobacz dlaczego warto.
Opinie o sklepie

zobacz:   najnowsze   najwyżej oceniane w ostatnim czasie

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Ama

Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Szczerze polecam sklep! Mają ciekawe opcje do wyboru i mimo dłuższego czasu na produkt to i tak zwykle całkiem szybko dostaję zamówienia.

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Zajebioza

Zamówiłem, zapłaciłem, dostałem.
Lepszego sklepu z zabawkami erotycznymi próżno szukać, chyba że Bad Dragon ale tamci są na innym kontynencie i jest taki problem że nie produkują na zamówienia.

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Dawid

Złożyłem zamówienie za ponad 600zl 14 lipca. Od wrzesnia pisze maile SMS i zero kontaktu ani jakich kolwiek informacji. Minęło już ponad pół roku a ja nie wiem czy w ogóle doczekam się swojego zamówienia.

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Rudy

Jakość produktów oferowanych w BW jest bardzo dobra, co do czasu realizacji zamówień nie widzę problemu , już kilka zamówień zrealizowanych ,jedne były w czasie jedne troszkę później,ale pisze przecież 30 dni roboczych (=prawie pełne 2 miesiące) , kontakt jest że sprzedającym i mail i telefon, na taką ilość zamówień jakie dokonałem jestem bardzo zadowolony i z obsługi i z jakości produktów.
W Bad Wolf dostajesz produkt taki jaki chcesz Ty a nie narzucony od góry, można ze sprzedawcą domówić szczegóły co i jak ma wyglądać i w miarę możliwości otrzymuje się to co się zamówiło wedle własnego życzenia.
Nie gotowce z chin.
Pozdrawiam

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
autor: Darek

Naprawdę polecam sklep, bo oferuje zdecydowanie najlepsze zabawki fantasy na naszym rynku. Zamawiałem w tym sklepie już ponad 10 razy na przestrzeni 3 lat i posiadam blisko 30 produktów. Z każdej zabawki jestem niesamowicie zadowolony, żadnych zastrzeżeń. Nowym klientom polecam zacząć od mniejszych zabawek z silikonu o średniej twardości i koniecznie zaopatrzyć się w jeden z lubrykantów z oferty sklepu! Są świetne.

To prawda, że czas realizacji zamówień potrafi się przeciągnąć i zdarzało mi się czekać 2 lub 3 miesiące na zabawkę, ale zamówienia zawsze przychodzą i naprawdę warto na nie poczekać. Sklep również nie jest w tej kwestii obojętny i często stara się zrekompensować tę niedogodność jakimś gratisem, np. buteleczką lubrykantu.

Zachęcam być trochę bardziej wyrozumiałym i po prostu mieć realistyczne oczekiwania w kwestii czasu realizacji zamówienia, bo pandemia i utrudnienia w dostawach dotknęły wszystkich przedsiębiorstw. Widać, że sprzedającemu zależy na zadowoleniu klienta. Sam z pewnością jeszcze niejednokrotnie skorzystam z oferty sklepu!

Jak oceniasz sklep?

Kliknij na gwiazdkę by wybrać ocenę.
czy poleciłbyś rodzinie i przyjaciołom?
czas realizacji:
jakość produktów:


Napisz parę zdań jakie masz odczucia wyniesione z zakupu:
1800Możesz podać numer zamówienia. Będzie widoczny tylko dla właściciela sklepu. Pomoże mu zweryfikować ew. problem.Powiadomienia o nowych ocenach

powiadomienia

Możesz otrzymywać automatycznie powiadomienia o nowych recenzjach tego sklepu.
Wystarczy podać adres e-mail i potwierzić klikając na link, który za chwilę otrzymasz w wiadomości e-mail.


Wybierz niepasujący obrazek (aby potwierdzić, że nie jesteś spam-robotem):