Opinus

Opinie wystawione przez Darek

Lista opinii wystawionych przez użytkownika Darek. Obecny w Opinus od 2022-12-31.


ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
sklep: Bad Wolf

Naprawdę polecam sklep, bo oferuje zdecydowanie najlepsze zabawki fantasy na naszym rynku. Zamawiałem w tym sklepie już ponad 10 razy na przestrzeni 3 lat i posiadam blisko 30 produktów. Z każdej zabawki jestem niesamowicie zadowolony, żadnych zastrzeżeń. Nowym klientom polecam zacząć od mniejszych zabawek z silikonu o średniej twardości i koniecznie zaopatrzyć się w jeden z lubrykantów z oferty sklepu! Są świetne.

To prawda, że czas realizacji zamówień potrafi się przeciągnąć i zdarzało mi się czekać 2 lub 3 miesiące na zabawkę, ale zamówienia zawsze przychodzą i naprawdę warto na nie poczekać. Sklep również nie jest w tej kwestii obojętny i często stara się zrekompensować tę niedogodność jakimś gratisem, np. buteleczką lubrykantu.

Zachęcam być trochę bardziej wyrozumiałym i po prostu mieć realistyczne oczekiwania w kwestii czasu realizacji zamówienia, bo pandemia i utrudnienia w dostawach dotknęły wszystkich przedsiębiorstw. Widać, że sprzedającemu zależy na zadowoleniu klienta. Sam z pewnością jeszcze niejednokrotnie skorzystam z oferty sklepu!

ogólna ocena:
czas realizacji:
jakość produktów:
sklep: Bad Wolf

Powiem tak jak czytam te negatywne opinie to zastanawiam się czy zakupy w sklepie tego typu jak ten Hand Made robią idioci? czy kretyni? Może zanim zjedziecie jakiś sklep przeczytacie na sklepi informacje? albo regulamin który się akceptuje 30 dni ROBOCZYCH a w regualminie jest informacja że może on ulec wydłużeniu z powodu opoznien w dostawach silikonu Hellol jak nie ogarniacie to idzicie kupować na aliexpress od chinoli zabawki z toksycznego materiału. Ja jakoś jestem klientem od samego początku 6 lat i nie było problemu owszem od covida sa problemy z terminami ale to jest raczej normalne u każdego producenta nawet u Bad dragon czeka się 5-6 miesięcy na zabawki. Kwestia braku kontaktu jest jak wół na stronie napisane że komunikacja jest bardzo ograniczona z powodu tego że pracujuje tam obecnie jedna osoba. Ludzie ogarnijcie się naprawdę bo brak słow. Ja polecam i będę polecać bo nigdy nie miałem problemu czekam może i znacznie dłużej ale to jest warte czekania